Jak łatwo narysować Myszkę Miki

Jak łatwo narysować Myszkę Miki

Niezależnie od tego, czy jesteś studentem sztuki, czy dzieckiem, które uwielbia rysować, możesz nauczyć się łatwo rysować Myszkę Miki. Wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków.

Krok pierwszy

Stworzenie postaci z kreskówki może być trudne. Aby ułatwić ten proces, artyści zazwyczaj dzielą swój projekt na proste kształty. W ten sposób łatwiej jest dodać drobne szczegóły. Na przykład, pysk jest kluczową cechą twarzy.

Twarz Mikiego jest wykonana za pomocą zakrzywionych linii. Służą one do stworzenia uśmiechu, podbródka i oczu.

Pysk jest kluczową cechą w twarzy Myszki Miki. Jest to okrąg z owalem, który przepasuje górne koło. Nakłada się on również na usta.

Usta Myszki Miki są jak spłaszczone “U” na wierzchu głębszego “U”. Jest też zakrzywiona, jak miękkie-M.

Oczy Mikiego to owale. Jego pysk to koło, a nos to boczne “3”. Ma też dwie linie na język. Ma żółte buty. Czerwona podszewka na jego głowie jest rozpoznawalną cechą jego twarzy. Ma również czarne futro.

Ogon jest normalnie cienki. Aby lepiej wyobrazić sobie jak wygląda ogon, narysuj go od dołu po prawej stronie spodenek. Możesz też dodać po końcowych liniach pióra. Jeśli chcesz, możesz pokolorować pnie na czerwono.

Dodawanie szczegółów do twarzy to kolejna ważna część tworzenia postaci z kreskówki. Ważne jest również, aby zachować proporcje twarzy. Najłatwiej jest to zrobić rysując twarz od środka na zewnątrz. Dzięki temu rysy twarzy wydają się proporcjonalne i nie wymagają wymazywania.

Możesz teraz wypełnić szczegóły, takie jak czarne futro. Możesz także dodać oczy i uszy, jeśli chcesz.

Krok drugi

Podczas tego kroku drugiego rysowania myszki Miki, nauczysz się rysować twarz Miki. Twarz Mikiego składa się z pyszczka, ust, nosa i policzków. Cechy te są obrysowane za pomocą zakrzywionych linii. Można je również konturować za pomocą nakładających się na siebie zakrzywionych linii.

Aby rozpocząć swój rysunek Myszki Miki, najpierw narysuj na kartce okrąg. To pomoże Ci określić rozmiar głowy i twarzy Mikiego. Idealnie byłoby, gdyby okrąg znajdował się nieco na lewo od środka kartki.

Następnie narysuj poziomą linię konstrukcyjną, która kończy się na prawej zewnętrznej krawędzi okręgu. Linia ta posłuży do wyznaczenia środka głowy i określenia środka oczu. Powinna ona znajdować się nieco na lewo od linii środkowej, aby ułatwić zlokalizowanie oczu.

Po narysowaniu linii poziomej, narysuj dwa małe okręgi na górnej i dolnej części głowy. Mniejszy okrąg powinien znajdować się nieco poniżej poziomej linii konstrukcyjnej. Środek małego okręgu powinien być nieco większy niż połowa rozmiaru okręgu na kartce.

Następnie narysuj dwa cienkie cylindry na dolnej części tułowia. Te cylindry posłużą jako prowadnice dla nóg Miki. Te cylindry powinny być wydłużone i powinny być narysowane poniżej głowy.

Na koniec narysuj dwie zakrzywione linie, które posłużą do obrysowania policzków i podbródka. Te linie zostaną również użyte do uszu i ramion.

Postępując zgodnie z tymi krokami dwa rysowania Mickey Mouse instrukcje, będziesz w stanie narysować tę klasyczną postać z kreskówki w krótkim czasie. Możesz dodać więcej szczegółów, aby uzupełnić postać lub możesz użyć prostych kształtów, aby narysować własne ulubione postacie Disneya.

Krok trzeci

Niezależnie od tego, czy chcesz narysować Myszkę Miki dla projektu zabawy, czy na spotkanie rodzinne, musisz upewnić się, że masz podstawowe zrozumienie, jak go narysować. Kluczem do rysowania postaci jest wiedza, jak rozbić projekt na proste kształty. Dzięki temu łatwiej będzie później dodać drobne szczegóły.

Po pierwsze, musisz narysować oczy Mikiego. Jest to łatwe do zrobienia, gdy rozbijesz projekt na kilka podstawowych kształtów. Oczy składają się z dwóch owali połączonych zakrzywioną linią. Ta linia jest używana jako przewodnik do umieszczenia oczu oraz jako wskazówka, gdzie umieścić nos.

Usta są wykonane z małego owalu. Pysk jest również wykonany z małego owalu. Te dwa kształty zachodzą na siebie. Ryj jest kluczową cechą twarzy Myszki Miki.

Uszy Myszki Miki są również wykonane z dwóch owalów. Rozmiar uszu oblicza się, myśląc o tym, jak zbudowana jest głowa Mikiego. Jeśli pomyślisz o głowie jako o ćwiartce, powinieneś mieć dobre wyobrażenie o tym, jak duże powinny być jego uszy.

Nos Miki jest wykonany z mniejszego owalu. Nos jest umieszczony w dolnej połowie jego głowy.

Oczy Mikiego są wykonane z dwóch elips. Te elipsy są połączone zakrzywioną linią. Źrenice są wypełnione lub puste.

Usta są zbudowane z dwóch linii. Pierwsza linia biegnie od dolnej połowy twarzy do górnej połowy. Druga linia biegnie od górnej części ust do dolnej. Dolna linia jest jednocześnie linią uśmiechu. Powinna być zakrzywiona i lekko oddalona od reszty twarzy.

Krok czwarty

Używanie zakrzywionych linii do wykonania twarzy i oczu Mikiego to ważna technika. Linie te służą do zdefiniowania twarzy i stworzenia kształtu, który reprezentuje osobę.

Twarz Mikiego jest podzielona na cztery części: oczy, policzki, nos i usta. Sekcje te są rysowane oddzielnie i obrysowane zakrzywionymi liniami. Ta technika jest łatwa do nauczenia i umożliwia dodanie szczegółów do rysunku.

Oczy składają się z dwóch owali. Owale powinny mieć około jednego cala wysokości i półtora cala szerokości. Owale te są połączone ze znakiem, który tworzy linie twarzy w kształcie serca. Oko jest następnie zarysowane dwoma zakrzywionymi liniami.

Nos jest ważną częścią twarzy Myszki Miki. Nos jest małym owalem, który znajduje się niżej niż reszta twarzy. Kształt pyska jest kluczową częścią twarzy, a błędy mogą zepsuć cały obraz.

Usta składają się z dwóch linii. Jedna linia znajduje się nad drugą, a te dwie linie tworzą łuk, który obramowuje twarz.

Uszy to zestaw dwóch kółek. Owale, które tworzą uszy Mikiego, powinny mieć rozmiar około trzech piątych rozmiaru koła użytego do zrobienia głowy. Owale powinny wystawać na zewnątrz i być oddalone od siebie. Uszy są połączone ze znakami, które tworzą linie twarzy w kształcie serca.

Ogon jest zwykle cienki i rysuje się go od prawej dolnej części spodenek Mikiego. Powinien być rysowany płynnym ruchem. Pysk jest również ważną cechą twarzy Miki.

Usta Mikiego są również wykonane z dwóch linii. Dolna linia powinna znajdować się około półtora centymetra od krawędzi koła. Górna linia jest nieco bliżej krawędzi koła. Powinna być narysowana pod kątem zbliżonym do podstawowej buźki.

Krok piąty

Tworzenie postaci z kreskówki, takiej jak Myszka Miki, to świetny sposób na naukę rysowania. Charakterystyczne cechy Mickey’ego to jego charakterystyczne uszy i charakterystyczny uśmiech. Używanie prostych geometrycznych kształtów i warstw szczegółów może sprawić, że rysowanie Myszki Miki będzie łatwe.

Aby rozpocząć rysowanie Myszki Miki, zacznij od utworzenia dużego koła na górze strony. Następnie narysuj na nim dwa koła o podobnej wielkości. Używając linii środkowych jako przewodników, narysuj dwie zakrzywione linie, które je połączą. Linie te pomagają określić kształt i wielkość uszu i nosa. Te dwie linie posłużą Ci również jako wskazówki do umieszczenia oczu.

Następnie narysuj dwie małe zakrzywione linie w części ustnej. Mniejsze kółko będzie nosem Mikiego, natomiast drugie kółko będzie jego uchem. Oczy powinny znajdować się w górnej szczelinie po lewej stronie. Dolna część górnego okręgu powinna zostać wymazana, aby stworzyć małe usta.

Pysk Myszki Miki jest najbardziej widoczną cechą jego twarzy. Tworzy się go poprzez narysowanie małego owalu, który zachodzi na usta.

Dolną połowę jego nosa tworzy malutkie czarne kółko. Język to miękkie-M z zaokrąglonymi krawędziami. Usta wyglądają jak spłaszczone U na wierzchu głębszego U.

Dodawanie szczegółów do projektu może być podstępne. Najprostszym krokiem jest dodanie źrenic. Są to małe czarne kulki, które wskazują tęczówkę w oczach.

Kolejnym krokiem w rysowaniu Myszki Miki jest narysowanie dwóch zakrzywionych linii, które łączą dwa pierwsze okręgi. Dolna linia powinna być ustawiona pod lekkim kątem w stosunku do głowy. Pomaga to w późniejszym umiejscowieniu rysów twarzy Mikiego.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *