Jak narysować spódnicę

Jak narysować spódnicę

Ci, którzy chcą się nauczyć, jak narysować spódnicę, mogą to zrobić, wykonując kilka prostych kroków. Kroki skupią się na technikach, które pozwolą Ci stworzyć plisowaną spódnicę, a także jak narysować sekcje pierwszego planu i tła.

Kroki do naśladowania

Tworzenie spódnicy jest łatwe dzięki kilku krokom do naśladowania. Pierwszym krokiem jest wykonanie pomiarów, aby upewnić się, że gotowa spódnica będzie dobrze pasować. Należy zmierzyć się od dołu talii do linii brzegowej spódnicy.

Po zmierzeniu, należy podzielić pomiar przez cztery. Pomiar w talii powinien być nieco niższy niż pomiar w biodrach. Możesz również zmierzyć się od linii talii do najmniejszej części bioder.

Gdy masz już wymiary, narysuj na kartce papieru wzór spódnicy z przynajmniej jednym prostym bokiem. Zakrzywiona linia nie jest konieczna, ale nada rysunkowi bardziej profesjonalny wygląd. Najlepiej wybrać gruby papier, na którym narysujesz spódnicę. Dobrym pomysłem jest również użycie linijki.

Jeśli kreślisz spódnicę na złożonej kartce papieru, pamiętaj o pozostawieniu marginesu na szwy na wszystkich elementach wzoru. Pomoże Ci to rozłożyć wzór do pełnych rozmiarów. Możesz również użyć markera do tkanin, aby zaznaczyć wzór na tkaninie muślinowej.

Po zakończeniu rysowania spódnicy, możesz wyciąć wzór. Jeśli używasz wzoru kupionego w sklepie, upewnij się, że postępujesz zgodnie z instrukcjami na wzorze. Te wzory często mówią, aby wycinać na zagięciu tkaniny. Jeśli tego nie zrobisz, będziesz musiała dodać naddatek na szwy do swojego wykroju. Jeśli robisz swoją spódnicę z muślinu, będziesz chciała użyć szpilek, aby utrzymać tkaninę razem. Szpilki te będą musiały zostać usunięte zanim igła do szycia przejdzie przez tkaninę.

Jeśli rysujesz spódnicę z dużą ilością gore, upewnij się, że używasz wzoru z płytkim wypukłym łukiem w talii. Powinieneś również dodać co najmniej 1 1/4 cala na szwy do kształtów gore.

Dodanie gumki do spódnicy pomoże utrzymać ją na miejscu. Użyj agrafki, aby przytrzymać gumkę na miejscu.

Techniki rysowania “przepływu”, który kierują w

Używanie chartreuse lub dwóch do złotej rybki, aby stworzyć zaawansowane technologicznie arcydzieło drukowane w 3D może nie być najbardziej rozrywkowym sposobem na spędzenie chorego nagradzanego wolnego czasu, ale jest to najbardziej zabawne i skuteczne. Korzystanie z drukarki 3D okazało się być najbardziej satysfakcjonującym doświadczeniem w moim życiu. Na szczęście mój mąż był na tyle cierpliwy, że pozwalał mi eksperymentować z technologią bez wchodzenia sobie w drogę. Byliśmy w stanie stworzyć miniaturowe arcydzieło w mniej niż dwie godziny. Włączyłam jego pomysły do mojej pracy artystycznej, a on był dumnym beta testerem. Jako efekt uboczny otrzymałem kilka komplementów na temat mojej pracy. To tylko zwiększyło moją pewność siebie i pozwoliło mi zagłębić się w najważniejszy temat mojego życia: sztukę. Jestem fanem dobrze wykonanego arcydzieła i jestem podekscytowany możliwością pokazania go masom.

Rysowanie plisowanej spódnicy

Kiedykolwiek zobaczysz szkolną historię anime, z pewnością zauważysz wiele postaci noszących plisowane spódnice. Te spódnice są łatwe do narysowania, jeśli wiesz jak rysować ubrania. Ale sztuką jest nauczyć się rysować je poprawnie. Istnieją różne tkaniny i różne fałdy, i nie można po prostu narysować je wszystkie w ten sam sposób. Musisz więc nauczyć się rysować różne rodzaje plisowanych spódnic.

Pierwszym krokiem do narysowania plisowanej spódnicy jest narysowanie podstawowego konturu. Zacznij od pionowej linii, a następnie połącz ją z krawędzią pasa. Dzięki temu spódnica będzie miała bardziej organiczny kształt. Następnie, trzeba będzie narysować kilka długich i flowy linii, aby spódnica bardziej interesujące. Po tym, trzeba będzie użyć trochę koloru, aby uczynić go bardziej realistycznym.

W następnym kroku musisz użyć trochę jasnego niebieskiego koloru, aby podkreślić plisy. Możesz również użyć ciemniejszego koloru, aby plisy wyglądały jak głębsze. To sprawi, że spódnica będzie wyglądać bardziej jak prawdziwa plisowana spódnica. Na koniec musisz pokolorować ciało postaci, aby uzyskać kontrast między spódnicą a skórą.

Jeśli jesteś autorem mangi, prawdopodobnie w pewnym momencie będziesz musiał narysować swoją postać w plisowanej spódnicy. Jednakże, jeśli jesteś nowy w rysowaniu ubrań, może to być bardzo onieśmielające zadanie. Dobra wiadomość jest taka, że będzie to coraz łatwiejsze, gdy już się tego nauczysz. Będziesz także chciał poświęcić swój czas i upewnić się, że rysujesz swoją postać poprawnie. To zapewni, że otrzymasz wspaniałą ilustrację. A jeśli masz jakieś pytania dotyczące procesu, zawsze możesz zapytać w sekcji komentarzy poniżej.

Najlepszym sposobem, aby nauczyć się rysować plisowaną spódnicę, jest regularna praktyka. Gdy będziesz robić coraz więcej, będziesz w stanie nauczyć się rysować spódnice łatwiej i szybciej. Więc zacznij ćwiczyć już dziś. Będziesz zaskoczona różnicą, jaką to robi! A jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o rysowaniu ubrań, sprawdź darmową lekcję poniżej.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *